Donanım Tasarımı

Romeda’da birincil hedefimiz, müşterilerimize eksiksiz teknik çözümler sunmaktır. Yeni donanım tasarımı ve uygulanması olsun mevcut donanım yatırımları için destek olsun, şirketinizin ihtiyaçlarını şimdi ve gelecekte geliştikçe karşılayacak çözümler sunuyoruz.

 

Konsept geliştirmeden tasarımın uygulanmasına kadar tüm gelişim süreci boyunca kendi endüstrinizde fikirlerinizi geliştirirken ve gerçekleştirirken size destek veriyoruz. Mevcut tasarım özelliklerine dayanıyor olsanız da veya bize bir ürün fikriyle yaklaşırsanız, gereksinimlerinizi en iyi şekilde yerine getirmeye hazırız.

Analog, dijital ve karışık sinyal tasarımından yüksek performanslı, yüksek frekanslı uygulamalar, standart iletişim ara birimleri (örneğin I2C, SPI, CAN, RS232, RS485, Bluetooth, WI-FI, TCP/IP, UDP vb.) Romeda'nın uzmanlık alanındadır.

01. Tasarım

Çok katmanlı PCB tasarımı

02. Prototip

Ürün geliştirme ve PCB prototip üretimi

03. Test

CE, E-Mark testleri ve sertifikasyonları

04. Üretim

Seri PCB dizgi işlemi, test, kutulama

Gömülü Yazılım

Çok çeşitli sistem işlevleri, iletişim yazılımı veya diğer uygulamaları kontrol etmek için gömülü yazılım geliştirilmesi, gömülü bir ara katman platformunun, kontrol uygulamalarının geliştirilmesi Romeda'nın uzmanlık alanındadır.

Copyright © 2023 Tüm hakları saklıdır.